NÁŠ TÝM

IVANA MAGDALÉNA FARAHANI 

 Ředitelka a odpolední učitelka

 MgA. Bc. Ivana Magdaléna Farahani vystudovala Předškolní a mimoškolní   pedagogiku a Autorskou tvorbu a pedagogiku na DAMU. Výchově a vzdělávání dětí i   dospělých se věnuje přes deset let. Působila jako metodička a lektorka enviromentální   výchovy v ekologickém sdružení Ametyst nebo třeba jako koordinátorka vzdělávacích   programů v kulturním centru Zahrada. Tíhne k intuitivní a sociální pedagogice.   Miluje tanec, zpěv a hudbu vyšších sfér.

LENKA ERAZIMOVÁ

 Hospodářka a školní asistentka v lesní skupince

  Lenka Erazimová vystudovala střední průmyslovou školu a s prací za počítačem   má bohaté zkušenosti. Ve školce uplatňuje jak svůj smysl pro detail a čísla, tak svůj     talent pečovat o děti a chod školky. V pondělí působí jako asistentka v lese a s dětmi     se ráda věnuje pohybu, cvičení i rozumovým aktivitám. Je velice pečující, obětavá a   přátelská. Má ráda dobrou muziku u které si i zazpívá. Chodí běhat a vždy si najde  čas na to, aby si s vámi upřímně popovídala.

 

MICHAELA KASALICKÁ

 Učitelka v lesní skupince 

 Mgr. Michaela Kasalická vystudovala psychologii a v současné době je ve výcviku   integrativní psychoterapie. Předškolní pedagogice se věnuje v praxi už sedm let.   Aktivně se zajímá o dětskou duši a chce jí porozumět. Její podpora a pohled na     situace, kterými děti prochází, je profesionální a velice inspirativní. S dětmi ráda   tvoří v přírodě a přirozeně upevňuje jejich přátelské vztahy. Miluje pobyt v přírodě,   leze po skalách a věnuje se akrobacii na šále.

 

ONDŘEJ DOHNAL 

 Učitel v lesní skupince 

 Ondřej Dohnal studoval kultury společnosti v Korei a i když prošel celý svět, tak   doma je tady. Poslední rok pracoval v mateřské školce v Praze a současně studuje   speciální pedagogiku. V práci s dětmi používá techniky muzikoterapie, hraje na   bubny, kytaru a buben štěstí. Rád je s dětmi venku. Přírodu vnímá jako zdroj   tvořivosti a hudbu jako lék na všechno.

 

DIANA PROVAZNÍKOVÁ

  Učitelka v domečkové skupince 

  Diana Provazníková talentovaná muzikantka a zpěvačka. Hraje na ukulele,     kytaru a klavír. Má zkušenosti jako táborová vedoucí a věnuje se i soukromému   hlídání dětí. Ve školce ji s dětmi nejvíce baví tvořit hudbu, zpívat a hrát na hudební   nástroje. Kromě toho vede také odpolední kroužek Dramaťáčku. Díky její péči a úsilí   je každá besídka školky krásnou přehlídkou toho, co děti v oblasti hudby a   dramatického umění dokážou prožít a předat dál divákům.

 

JANA KOUTKOVÁ 

 Učitelka v domečkové skupince 

  Jana Koutková vystudovala cestovní ruch, ale duší je to umělkyně s pedagogickým   talentem. Práci s dětmi se věnuje přes deset let. Ráda s nimi tvoří, povídá si s nimi a   v nelehké situaci je dovede podpořit. K pocitům dětí projevuje velikou citlivost.   Zajímá se o alternativní způsoby výchovy a vzdělávání dětí, účastnila se semináře   Konstelace a nesoutěživé hry. Mezi její záliby patří četba, zahrada, výlety, zpěv a   koupání ve Vltavě i v zimě.

MARTINA UHROVÁ

 Asistentka pedagoga

  Martina Uhrová vystudovala střední odbornou školu cestovního ruchu,   pracovala jako au-pair v Irsku, ale třeba i jako dobrovolník na farmě. Má   zkušenosti s vedením dětských táborů a workshopů. Je cílevědomá, empatická a   vytrvalá. Věří, že pokud chce vidět změny ve světě musí jít sama příkladem.   Aktuálně úspěšně dokončila kurz dalšího vzdělávání Asistent pedagoga.

 

ADRIANA ĎURÍKOVÁ – asistentka pedagoga

  Bc. Andrea Ďuríková, DiS.art vystudovala hudebně dramatické umění pro   1.st na pedagogické fakultě univerzity v Nitře. Hudba a práce s dětmi se v jejím     životě snoubí již několik let. Realizovala mnoho hudebně pohybových dílen   s dětmi a vyučovala zpěv na základní umělecké škole v Bratislavě. Hudba a zpěv je   pro ní přirozený pedagogický nástroj. Zároveň ovládá techniky práce s tělem   z pohybového divadla a vhodně je ve svém pedagogickém působení uplatňuje. Je   velice tvořivá, k dětem pozorná a pečující, učitelům je podporou, kterou potřebují.

 

KLÁRA MARUŠINCOVÁ 

 Školní psycholožka a zřizovatelka MŠ a LMŠ Velíček

  Mgr. Klára Votavová vystudovala psychologii a krátce poté, co se sama stala   matkou založila Velíček s vizí toho, že chce respektující péči a podnětné láskyplné   prostředí dopřát nejen svým dětem, ale i všem těm, kteří k nám najdou cestu. Její   pohled na výchovu a vzdělání je velmi inspirativní a dokáže najít tvořivé řešení v     každé situaci. V pozici školní psycholožky je podporou jak dětem, tak i rodičům.   Věnuje se rodinným konstelacím a v současné době rozjíždí vzdělávací projekt pro     školáky pod názvem Kurz přežití ve škole.