DOKUMENTY

Milí rodiče a děti, zde najdete všechny dokumenty, které pro vás mohou být užitečné.

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM (ŠVP)

  • je základním dokumentem, kterým se řídí celé vzdělávání ve školce, taková opěrná záda, kompas, pro celý tým a naší koncepci. Při každodenní práci s dětmi vycházíme právě z tohoto programu. Ten zas vychází ze státního rámcového vzdělávacího programu (RVP), který je pro nás jako rejstříkovou MŠ závazný. Obsahuje části praktické a provozní, ale hlavně i části pedagogické a metodické, které tvořili přímo učitelé Velíčku s obrovským nasazením a kusem srdce. Věříme, že to pocítíte jak vy, tak hlavně děti. Tady jsou:
  • ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM MŠ VELÍČEK 2021_2022 (domečkový)
  • ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM LMŠ VELÍČEK 2021/2022 (lesní)

SMLOUVA PRO RODIČE

  • je základním dokumentem, ze kterého vycházíme při nastavování potřeb školkového provozu jako jsou platby, omluvenky apod. a také pro transparentní pojmenování práv a povinností všech členů, kteří se v prostředí Velíčku setkávají. Věříme, že jasné a srozumitelné nastavení potřeb a podmínek v začátku nám umožní přímou komunikaci a následně jisté a bezpečné prostředí pro všechny.   Tady jsou:
  • SMLOUVA PRO RODIČE LMŠ_2023_2024
  • SMLOUVA PRO RODIČE MŠ_2023_2024

ŘÁDY A PŘEDPISY 

  • Jako rejstříková mateřská školka jsme vázáni rozličnými řády, které jsou důležité pro naplňování potřeb MŠMT, Hygienické stanice, České školní inspekce apod. Máme jich opravdu spoustu:-) Pro potřeby rodičů je nejzásadnější školní řád. Je pro nás dokumentem, který podepírá praktickou operativní stránku provozu. K pročtení pro vás zde:
  • ŠKOLNÍ ŘÁD

PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ

Přihláška ke stravování dětí_LMŠ_2023_2024

Přihláška ke stravování dětí_MŠ_2023_2024

SPOLKOVÉ DOKUMENTY

 

 

UF, TO JE TEDY DOKUMENTŮ, NA CESTĚ ZŘIZOVÁNÍ ŠKOLKY JE JICH OPRAVDU HODNĚ.

ALE ZVLÁDLI JSME SE JIMI PROKUTAT A VĚŘÍME, ŽE I TATO FORMÁLNÍ PODPORA POMŮŽE HLADKÉMU BYTÍ S DĚTMI.

ZDE JSOU PRO VÁS V ELEKTRO PODOBĚ, AŤ ŠETŘÍME ZDROJE:-)