Dokumenty

Milí rodiče a děti, zde najdete všechny dokumenty, které pro vás mohou být užitečné.

Školní vzdělávací program (ŠVP)

  • je základním dokumentem, kterým se řídí celé vzdělávání ve školce, taková opěrná záda, kompas, pro celý tým a naší koncepci. Při každodenní práci s dětmi vycházíme právě z tohoto programu. Ten zas vychází ze státního rámcového vzdělávacího programu (RVP), který je pro nás jako rejstříkovou MŠ závazný. Obsahuje části praktické a provozní, ale hlavně i části pedagogické a metodické, které tvořili přímo učitelé Velíčku s obrovským nasazením a kusem srdce. Věříme, že to pocítíte jak vy, tak hlavně děti. Tady jsou:
  • ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM MŠ VELÍČEK (koťata)
  • ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM LMŠ VELÍČEK (lišky)

Smlouva pro rodiče

  • je základním dokumentem, ze kterého vycházíme při nastavování potřeb školkového provozu jako jsou platby, omluvenky apod. a také pro transparentní pojmenování práv a povinností všech členů, kteří se v prostředí Velíčku setkávají. Věříme, že jasné a srozumitelné nastavení potřeb a podmínek v začátku nám umožní přímou komunikaci a následně jisté a bezpečné prostředí pro všechny. Tady jsou:
  • SMLOUVA PRO RODIČE LMŠ
  • SMLOUVA PRO RODIČE MŠ

 Řád a předpisy

  • Jako rejstříková mateřská školka jsme vázáni rozličnými řády, které jsou důležité pro naplňování potřeb MŠMT, Hygienické stanice, České školní inspekce apod. Máme jich opravdu spoustu:-) Pro potřeby rodičů je nejzásadnější školní řád. Je pro nás dokumentem, který podepírá praktickou operativní stránku provozu. K pročtení pro vás zde:
  • ŠKOLNÍ ŘÁD

Přihláška ke stravování

Uf, to je tedy dokumentů, na cestě zřižování školky je jich opravdu hodně. 

Ale zvládli jsem se jimi prokutat a věříme, že i tato formální podpora pomůže hladkému bytí s dětmi. 

Zde josu pro vás v elektropodobě, ať šetříme zdroje 🙂

Ivana Magdaléna Farahani
Ředitelka LMŠ a MŠ VELÍČEK

Žitavského 547
156 00 Praha 5 – Zbraslav

}

Máme otevřeno vždy po-pá
od 7:30 do 17:00

V případě zájmu o docházku určitě pište a volejte. Přijít se můžete podívat kdykoliv po telefonické domluvě. Den otevřených dveří je u nás každý den. Těšíme se na nové „velíčky“!